Spotkania przedwyborcze w powiecie jasielskim.

            W minioną niedzielę, tj. 15 września br. odbyły się spotkania kandydatów Prawa i Sprawiedliwości z Okręgu nr 22 do Sejmu i Senatu RP w tegorocznych wyborach parlamentarnych z mieszkańcami powiatu jasielskiego. Kandydatom towarzyszyli również obecni parlamentarzyści.

            „Nie lękajcie się ofiarować waszego czasu Chrystusowi” - kierując się słowami wypowiedzianymi przez św. Jana Pawła II wędrówkę po regionie rozpoczęli od uczestnictwa w mszy świętej odprawionej w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny z La Salette w Dębowcu. Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, europoseł Bogdan Rzońca, senator Alicja Zając, Starosta Jasielski Adam Pawluś, członek Zarządu Powiatu w Jaśle Grzegorz Pers, poseł Stanisław Piotrowicz, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska oraz radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Joanna Bril razem z wiernymi dziękowali za tegoroczne plony.

            W godzinach popołudniowych odbyły się spotkania z mieszkańcami powiatu jasielskiego w Trzcinicy, Błażkowej i Kołaczycach. Goście spotkali się z bardzo ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem. Podczas spotkań poruszono wiele lokalnych problemów i potrzeb. Omawiano również program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości oraz dokonania mijającej kadencji.  

Szanowni Państwo,

            Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze liczne uczestnictwo w tych spotkaniach. Dziękujemy za każdy uśmiech, ciepłe słowo, radę, wsparcie, a nawet za konstruktywną krytykę. Cieszymy się, że tak wysoko oceniacie Nasze dotychczasowe dokonania oraz Naszą wiarygodność !

            13 października prosimy o Państwa głosy, razem możemy sprawić że „Dobry czas dla Polski” będzie trwał przez co najmniej następne 4 lata !!!

13

 

                                                                                                                      Adam Pawluś

                                                                                                                   Pełnomocnik PiS

                                                                                                                w powiecie jasielskim

© 2024 - Prawo i Sprawiedliwość Jasło

Main Menu