Zdecydowane zwycięstwo Andrzeja Dudy w I turze wyborów prezydenckich w powiecie jasielskim

Z wielką przyjemnością informujemy o zdecydowanym zwycięstwie Prezydenta Andrzeja Dudy w naszym powiecie. Uzyskane wyniki świadczą o ogromnej popularności Pana Prezydenta i dobrej organizacji powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, a także zaangażowaniu sympatyków i wolontariuszy w jego kampanię.

Wynik przekraczający 66% poparcia, przy dużej frekwencji ponad 61%, jest sygnałem potwierdzającym mocną legitymizację społeczną jego urzędu.

Wyniki

Szanowni Państwo, przed nami II tura wyborów prezydenckich. Pokażmy naszą siłę i jedność. Udowodnijmy, jak wiele znaczy dla nas Polska, o której przyszłość tak bardzo zabiega Prezydent Andrzej Duda. Dlatego apelujemy o jeszcze większą mobilizację, o jeszcze wyższą frekwencję! Warszawa poszła na rekord, my też możemy!

Nie bez znaczenia jest kataklizm, który niedawno nawiedził powiat jasielski. Gdyby nie on, wyniki były by jeszcze lepsze. Najbardziej dotknął  Gminę Jasło (Kowalowy, Trzcinica), Miasto Jasło (ul. Marii Konopnickiej, Przemysłową, Brzyszczki, Towarową i 17-Stycznia) oraz Gminę Skołyszyn. Obecnie podejmujemy działania, mające na celu wsparcie poszkodowanych.

Ponawiamy także apel Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, skierowany do tych wyborców, którym bliskie są tradycyjne polskie wartości:

Mamy dużą pulę wspólnych wartości z panem chociażby Krzysztofem Bosakiem i myślę, że podobne w wielu punktach spojrzenie na Polskę oraz na to, jak polskie sprawy powinny być prowadzone. (…)

To są elementy, w których na pewno są podobieństwa i myślę tutaj, że ci wyborcy, którzy oddali swój głos na przykład na Krzysztofa Bosaka, będą teraz przyglądali się i mnie, i panu Rafałowi Trzaskowskiemu i decyzję podejmą, aczkolwiek ja jestem przekonany, że to do mnie jest im zdecydowanie bliżej niż do jednak bardzo lewicowego kandydata, jakim jest Rafał Trzaskowski, choć ostatnio unika tematów, w których dawniej świetnie się czuł i brylował. Przecież ludzie nie mają tak krótkiej pamięci i wiedzą, jakie dokumenty podpisywał; że podpisał kartę LGBT. – źródło www.tvp.info

Prezydent Andrzej Duda ma realny program, który realizuje przez całą swoją kadencję przy współpracy z rządem Prawa i Sprawiedliwości. Natomiast Pan Rafał Trzaskowski jedynie składa obietnice, że nie cofnie tego, co już zostało zrealizowane przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Głosujmy nie tylko sercem, ale i rozumem, kierując się sumieniem i wartościami.

Ze swojej strony pragnę podziękować wszystkim osobom, które były czynnie zaangażowane w kampanię prezydencką. Jednocześnie proszę o dalszą współpracę i walkę o Polskę naszych marzeń, na której czele będzie stał Prezydent polskich spraw.

 

Z wyrazami szacunku

Adam Pawluś – pełnomocnik PiS w powiecie jasielskim

© 2024 - Prawo i Sprawiedliwość Jasło

Main Menu