Czy ktoś opłaca krośnieńskich zadymiarzy?

Kampania prezydencka zbliża się do końca, jednak fakt ten nie usprawiedliwia coraz śmielszych prób ohydnych prowokacji i ataków ze strony środowisk wrogo nastawianych do urzędującego Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Znany jest z tego tzw. Komitet Obrony Demokracji, który w swoich działaniach jest wyjątkowo bezczelny i brutalny. Pokazali to już wielokrotnie. Warto przypomnieć choćby prowokacje KOD-u na uroczystościach pogrzebowych „Inki” i „Zagończyka” w 2016 roku w Gdańsku.

  

Okazuje się, że w ostatnim czasie KOD znalazł godnych siebie naśladowców, którzy są im nie tylko bliscy ideowo, ale również wykazują podobieństwo w metodach działania. Zagłuszanie polityków, których poglądy im nie odpowiadają, mowa nienawiści, prowokacje wobec zwykłych ludzi. Skąd my to znamy ?
Niedługo w Jaśle, które w najbliższy piątek ma odwiedzić Prezydent Andrzej Duda możemy spodziewać się wizyty krośnieńskich zadymiarzy, występujących pod szyldem „Krośnianie dla demokracji”.

 krosno

Trudno się dziwić, że owi „obrońcy demokracji” nie działają już pod nazwą skompromitowanego KOD-u. Biorąc pod uwagę głośną sprawę malwersacji finansowych dokonanych przez byłego lidera KOD-u Mateusza Kijowskiego pojawia się zasadne pytanie, czy ktoś opłaca krośnieńskich zadymiarzy?

(..) Kijowskiemu i Ch. zarzuca się m.in., że poświadczyli nieprawdę w dokumentach w postaci 9 faktur wystawionych przez MKM Studio sp. z o.o. - firmę należącą do Kijowskiego i jego żony - na rzecz komitetu społecznego KOD (6 faktur) i stowarzyszenia KOD (3 faktury) w zakresie wykonanych usług informatycznych. Faktury, zdaniem prokuratury, wystawiono za usługi informatyczne, które firma Kijowskiego i jego żony miała wykonać dla komitetu społecznego
i stowarzyszenia KOD. Zdaniem śledczych, usługi te nie zostały wykonane, a Kijowski oraz
Ch. mieli przywłaszczyć sobie z tego tytułu 121 tys. zł.
– źródło: www.rmf24.pl

W najbliższy piątek możemy się spodziewać wszystkiego. Akcje wyborcze środowisk popierających Wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego sprowadzają się do tego typu działań: Zróbmy hałas, gwizdy i okrzyki: WyPAD z Jasła! Będziesz siedział! Cała Polska dla Rafała! Czy kogoś to przekonuje? Czy tak ma wyglądać demokracja?

© 2024 - Prawo i Sprawiedliwość Jasło

Main Menu