Owocna wizyta u Marszałka Marka Kuchcińskiego

Owocna wizyta u Marszałka Marka Kuchcińskiego

 

Jan Muzyka podziękował Panu Marszałkowi za pomoc w pozyskaniu środków dla Gminy Tarnowiec w ramach Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych oraz poprosił o poparcie wniosku OSP Tarnowiec na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (4x4). 

Pan Jan Muzyka już wcześniej czynił starania o pozyskanie środków na rozbudowę, termomodernizację, montaż fotowoltaiki oraz zagospodarowanie terenu wraz z budową miejsc postojowych przy 5 szkołach i urzędzie gminy Tarnowiec. Celem zadania jest podniesienie efektywności energetycznej, poprawa bezpieczeństwa oraz dostosowanie budynków dla osób niepełnosprawnych.

Przypominamy, że Gmina Tarnowiec otrzymała w zeszłym roku 1 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Teraz, dzięki staraniom Pana Jana Muzyki i wsparciu parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, a w szczególności Marszałka Marka Kuchcińskiego, udało się pozyskać kolejne 2 mln zł.

Kolejną dobrą wiadomością jest udzielenie poparcia przez Marszałka Kuchcińskiego dla wniosku OSP Tarnowiec na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego (4x4).

© 2024 - Prawo i Sprawiedliwość Jasło

Main Menu